l-g
14 بهمن 1401 - 16:35

کشتی فرنگی تورنمنت زاگرب| ۲ پیروزی برای گرایی و نمایش درخشان کاویانی‌نژاد

فرنگی‌کاران دو وزن ۷۷ و ۸۷کیلوگرم ایران کار خود را در تورنمنت اوپن زاگرب با پیروزی شروع کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از صبح امروز (14 بهمن) رقابت‌های کشتی فرنگی تورنمنت زاگرب در کرواسی در دو وزن آغاز شد و محمدعلی گرایی، امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلو و ناصر علیزاده و حمیدرضا بادکان در 87 کیلوگرم روی تشک رفتند.

در 77 کیلوگرم، امین کاویانی‌نژاد بعد از غلبه بر سانان سلیمان‌اف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان، در دور دوم 9-صفر از سد اولیور کروگر از دانمارک گذشت  و  بعد از آن دو-یک و با ضربه فنی ریکاردو آبرسیا ایتالیایی را از پیش رو برداشت تا به یک چهارم نهایی برسد.

محمدعلی گرایی هم پس از یک دور استراحت، 6-5 خوآن آک از نروژ را شکست داد و سپس در حالی که از آیک مناتساکانیان بلغار پیش بود، حریفش به دلیل تمرد از اجرای قانون در حین اجرای خاک، دیسکالیفه شد تا گرایی راهی مرحله بعدی شود.

در 87 کیلوگرم، حمیدرضا بادکان که در دور اول با قرعه استراحت مواجه شده بود، 5 بر 1 سو ساکابه از ژاپن را شکست داد و در دور بعدی با استفان تاکاس دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان از مجارستان کشتی می‌گیرد.

ناصر علیزاده هم بعد از استراحت، در دور دوم با نتیجه 4 بر صفر مایمایتی کایسایر از چین را برد تا به مصاف برنده نوربک خاشانبکوف از ازبکستان و سیمون سیمونوویچ از لهستان برود.

در مسابقات کشتی آزاد تورنمنت کرواسی رضا اطری در 61 کیلو، علی سوادکوهی در 79 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلو صاحب نشان طلا شده و یونس امامی در 74کیلو و امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلو به مدال نقره رسیدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1017095